| cavalerul11 a întrebat:

Atunci cand creezi un id nou cum faci sal stergi daca nu-ti mai place un program care distruge id tau propriu nu stici dau funda pe loc celui ce stie m-am plitisit de id meu si vreau sal distruc sau sa--l sterg

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Nu cred ca se poate!

Creeazati un alt id si pe acela pe care il ai acum nu-l mai folosi deloc!

| Marijuana a răspuns:

Daca mai ai intrebarile de siguranta si ce ai pus tu la id cand l`ai facut il poti blocawinking

| BubbleGumyy a răspuns:

Id-ul nu se poate sterge el ramane in baza de date al calculatorului...sati alt id si nul mai folosi pe cel de care te-ai plictisit

| ღAnamariaღ a răspuns:

Nu stiu si eu vreau!