| alexalexalex a întrebat:

Auziti la James Cameron's AVATAR - THE GAME am bagat tot ce trebuie si cand intru in el imi apare negru si o eroare ce sa fac? dau funda tare plzzz spuneti-mi

1 răspuns:
| anotherchild a răspuns:

Asta mi s-a intamplat si mie pe PC - dar pe fundal se aude sunetul. nu?
Eu cred ca e din cauza placii grafice - adica jocul cere o rezolutie mare.
Acum cateva zile l-am instalat pe laptop - am urmat aceeasi pasi de instalare si imi merge fara probleme.