| killeru22 a întrebat:

Azi mi-am mai facut un cont pe okazii si cand ma loghez zice ca a esuat ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in emailurile tale si activeaza contul de acolo.

| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

In acest moment, logarea in cadrul site-ului Okazii.ro se realizeaza in conditii optime, neexistand erori in aceasta privinta. In cazul in care intampinati dificultati in ceea ce priveste accesarea contului, pentru a verifica statusul acestuia, este necesar sa ne contactati pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944 de luni pana sambata intre orele 9:00-21:00. Avem nevoie sa cunoastem numele de utilizator pe care l-ati ales in momentul inregistrarii pe site, precum datele de contact asociate contului detinut, respectiv adresa de mail si numarul de telefon.

De asemenea, avem rugamintea sa verificati corectitudinea introducerii datelor de logare. In cazul in care nu mai stiti cu exactitate aceste informatii, le puteti recupera aceesand link-urile http://www. okazii.ro/contnou/recuperare-nume-utilizator pentru recuperarea numele de utilizator si http://www. okazii.ro/contnou/recuperare-parola pentru recuperarea parolei.

Asteptam informatiile dumneavoastra pentru a solutiona cat mai repede situatia pe care o intampinati.

O zi placuta,
Okazii.ro