| Koala1232 a întrebat:

Azi stateam pe telefon si am observat ca am un fir de par sub folia de sticla asa ca m-am gandit sa o dau jos si sa scot firul, scot firul frumos dar cand am pus folia inapoi observ ca s-au pus si multe scame pe folie (gen pe lipiciul ala) pot sa ii mai fac ceva sau trebuie sa o schimb?

2 răspunsuri:
| Skyfest a răspuns:

Din pacate trebuie sa o schimbi, pentru daca vei incerca sa stergi scamele, folia isi va pierde lipiciul.

| Illuminati2016 a răspuns:

Ia folia din nou fara sa atingi lipiciul si cu o banda scotch aplica-o pe scame si o pui la loc. Funda?