| Xtiggaiienf a întrebat:

Salut,ieri m-am dus la un gsm sa-mi puna folia de sticla pe telefon.Inainte sa mi-o puna mi-a curatat telefonul c o solutie, iar apoi mi-a aplicat folia.Problema este ca au ramas niste bule pe margine(nu au scame sub ele).
Este chestia ca tatal meu are acelasi model ca al meu(si de telefon si de folie).El cand si-a pus-o a avut aceleasi bule si apoi i-au disparut.INTREBAREA ESTE DACA MIE O SA IMI DISPARA SAU TREBUIE SA DAU CU CEVA CU AER CALD CA SA SE LIPESCA(uscatorul de par)?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca nu dispar in cateva ore, asa va ramane, nu prea ai ce sa ii faci

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te inapoi la cel care ti-a pus folia si arata-i.

| Bogdan70001 a răspuns:

Ce sa zic apasa putin pe marginea respectiva cu degetul la mine a mers laughing)Mai aparea din cand in cand si la fel faceam.

| Xtiggaiienf explică (pentru Bogdan70001):

Pai am apasat dar tot la fel este

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Xtiggaiienf):

Pai....cam nasol atunci.De scos folia nu poti ca dupa nu o sa mai poti sa o pui la loc, deci las-o asa