| MaxiEcho a întrebat:

Backup-ul stochează date online, nu?

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti face o copie de rezerva la ceva pe cd, dvd, stick, disketa, online! Depinde cum privesti sau ce inseamna pentru tine backup! Da, daca o consideri ca o copie de rezerva la ceva...ce ai tu pe acolo!
https://www.google.ro/? gws_rd=ssl#q=ce+inseamna+backup

| Gabitzu246 a răspuns:

Nu neaparat, back-up inseamna sa ai o copie de rezerva, poti sa faci un back-up si pe un cd sau stick etc.

| dodoc a răspuns:

Atunci cand faci back-up>practi iti fac o copie a datelor.Iar acel fisier faci ce vrei cu el