| anonim_4396 a întrebat:

BloodRayne 1 Problem: Eu cand vreau sa instalez jocul, montez imaginea cu Daemon Tools, apare o fereastra la fel ca atunci cand dezchizi Comand Prompt, se inchide fereastra si apoi nu se mai intampla nimica. Nu porneste de loc setup-ul de la joc nici dand dubluclick pe setup. exe de pe cd. Eu inainte sa mi se viruseze PC-ul aveam instalat acest joc si mergea. Inainte aveam ca si acum:Windows XP SP3 si NVIDIA GeForce 9500GT. BloodRayne2 merge sa-l instalez. Cum fac ca sa instalez acest joc? Eu vreau sa instalez acest joc pentru ca in el sunt mai multe victime decat in bloodrayne 2 (dupa parerea mea).

9 răspunsuri:
| NoNameYou a răspuns:

Salut, incearca sa dai click dreapta properties-si dai sa ruleze in windows 98 bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde l-ai luat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sal copii dupa net cum dau sal copii in calc si sal instalez
va rog ajutati-ma va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am BIN-urile se poate instala cu ele si cum fac? plz help

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine da si mie un link sa descarc Bloodrayne1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici la mine nu merge ce sa fac? va rog sa-mi spuneti multumesc

| sebion92 a răspuns:

Nu merge nici cu Windows 98/200 Compatibility mode sau orice alta setare. Alte idei...

| sebion92 a răspuns:

Am gasit raspunsul: Instalarea nu poate avea loc deoarece nu este activat si validat Windows-ul. Pentru activare si validare Windows cautati informatii pe www.microsoft.com si, bineinteles, YouTube

| beny23 a răspuns:

Am si eu o problema montez imgainea si nu-mi apare nimic
dar cand dai din computer imi apare se instaleaza si cand pe cd 2 nu se intaleaza cum fac sa iei si cd 2 ca cu daemon tools nu merge