| Llowlight2023 a întrebat:

BN TPU hey 3320 e puțin baterie in 2023?

Răspuns Câştigător
| RoxanaElena007 a răspuns:

E bine ca totusi sunt 3320 mAh, al meu are doar 3000 mAh. laughing) Acum depinde pentru ce il utilizezi, eu una folosind doar putin social media cat sa vorbesc cu ai mei, facut poze si ascultat pe spotify e destul de ok, la drumuri lungi folosesc bateria externa sau incarcatorul. Stiu ca un telefon din 2019 nu prea mai e la fel in 2023 dar sunt adepta telefoanelor mai mici in dimensiuni si mai usoare dar in acelasi timp si cu dotari cum ar fi nfc, usb type c cum e a20e-ul meu (ma surpinde ca unele modele de buget inca mai au micro usb in 2023) avand mainile mai micute nu ultimele caramizi care nu au nici jumate din functiile astuia... happy

10 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da! Trebuie sa ai minim 4000 daca obisnuiesti sa folosesti telefonul mult! Ca banuiesc ca despre asta e vorba ca nu ai zis nimic... Dar eu cum sunt si medium am aflat laughing

| sierra1 a răspuns:

Dacă ai un telefon slim, elegant, nu e. Dacă ai un doborâtor de nuci, atunci da

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mă esti beat? Rescrie intrebarea ca nu intelegem nimic

| floruits a răspuns:

Dacă folosești telefonul mult atunci da, e puțin.

| Llowlight2023 explică (pentru sierra1):

E slim

| sierra1 a răspuns (pentru Llowlight2023):

Alege elegant / slim

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23-12082.php

doar să ai banii

| darrio2007 a răspuns:

La ce?

| Llowlight2023 explică (pentru RoxanaElena007):

Da are și NFC și wireless charger

| Llowlight2023 explică (pentru darrio2007):

La nimic

| darrio2007 a răspuns (pentru Llowlight2023):

Bravo!