| AnonimulX1 a întrebat:

Salut! Se mai merita sa-ți cumperi hiaomi mi 10 t în 2023? Ce alt telefon e bun de luat, camera, baterie, pentru pubg, procesor etc?

7 răspunsuri:
| blackann a răspuns:

Iphone 14

| Dandinelle a răspuns:

Merita, eu am 11 pro si e super, ia-ti husa ca lumea ca sunt mai fragede la puparea cu pamantul.

| Skarr a răspuns:

Ce buget ai?

| AnonimulX1 explică (pentru Skarr):

2000 de lei e bugetul +/-

| Motherlode a răspuns:

Eu recomand Iphone 13 sau chiar 12. Iphone 14 este foarte putin diferit de precedente si la un pret mult mai mare. happy

| antimasonerie a răspuns:

Xiaomi 12 T

| dsahegassdaw a răspuns:

DA, am si eu foarte bun 9/10 recomand l-a luat de nou din Germania in 2024