| Llowlight2023 a întrebat:

BN TPU hey voi ați cumpăra un telefon care în 2020 a fost un FLAGSHIP?( El și acum e ) dar dezavantaje sunt
-android 10
-5.99 inch 6.0
-baterie 3320
Avantajele
-6GB RAM
-Snapdragon 845
-Ecran P-OLED 535 PPI
-5 camere foto digitale 2RGBX3 Monocrome
Voi l-ați cumpăra la prețul de 750 lei? (Vândut de o persoană în vârstă)

2 răspunsuri:
| Danny28 a răspuns:

Mai mult ar fi bateria dezavantajoasa fiindca e uzata, dar cu versiunea de android poti rezolva instaland un custom rom. Despre ce telefon este vorba?

| Llowlight2023 explică (pentru Danny28):

Nokia 9 pureview (nu CREDCA merge actualizat neoficial) Nokia nu la actualizat la android 11 tocmai din această cauză)