| andreea800 a întrebat:

Bun tuturor cine stie cum pot face poze la conversatiile din telefon mesaje etc? Telefonul este android, Samsung Galaxy mini2
Acord fundita! :3

Răspuns Câştigător
| deedlebag001 a răspuns:

Fiecare model are diferit, incearca butonul de pornire + butonul din mijloc ( home) (le tii apasate pe amandoua deodata ), sau daca nu, butonul de pornire + butonul volume up sau down (mai tare, mai incet ), tot asa, le tii apasate pe amandoua deodata.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ori apeși pe "căsuța"(sau pe butonul care te duce în prima pagina) și pe butonul de blocat(trebuie sa apeși în același timp). Dacă nu merge asa apasă pe butonul de "dat mai încet"(-volum) și pe butonul de blocat(tot în același timp).

| mihai69 a răspuns:

Sau instalezi SnapPea pe PC și pe telefon și faci ce vrei tu (inclusiv poze (capturi de ecran)).
http://www.snappea.com/

| MaimascuGeorge a răspuns:

Apeşi în acelaşi timp butonul de închidere/pornire şi butonul din centru/jos.

| Én_Chubb_1996 a răspuns:

Tii apasat pe volum (cred ca pe ala de scadere volum) si pe butonul de meniu in acelasim timp (butonul mare de pe partea cu ecranul)