| Claudiu_Dinu_1994 a întrebat:

Bunā ziua, cum se asociazā cāstile crusher Evo cu telefonul?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Deschizi Bluetooth-ul telefonului, dai drumul la casti si le cauti dupa denumire. Dai cautare!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Instalezi frumos Skullcandy App - face toti banii, e excelenta aplicatia. Eu o folosesc cu Push Active. https://play.google.com/store/apps/details?id=app.skullcandy&gl=US

| Brizbriz a răspuns:

Apesi pe buton, draga
ca la orice pairing, deschizi bt in telefon si apoi tii butonu' din casti apasat pana urla ca face pairing