| MValentin a întrebat:

acum 2 săptămâni am inchis PC ul scoțândul din priza, când să il reaprind, ii mergea unitatea tot dar pe monitor nu îi se vedea nimic..nici tastatura nu mai avea luminițe, nici mouse ul nu mai avea acel senzor roșu. După ceva zile de aprindea foarte rar și de vedea pe monitor (totu mergea perfect ). Dar acum il ultima săptămână nu mai merge chiar deloc.

2 răspunsuri:
| MValentin explică:

In afara de service laughing

| Wr3nch a răspuns:

In primul rand niciodata nu scoti un pc pormit din priza. Cel mai probabil s-a defectat sursa. Daca stii ce model e si te pricepi poti sa o schimbi singur.Dar recomand fie sa te ajute cineva bun la asta fie un service de incredere.