| alexandra2622 a întrebat:

Buna! Acum cateva minute am vrut sa intru pe snap si am vazut ca m-a scos de pe cont. Cand am vrut sa intru, am pus parola si nml de uz si a zis ca contul meu a fost blocat temporar... Imi poate spune cineva cum sa intru inapoi pe cont?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti blocat, evident ca NU ai cum sa mai intri in cont.
Verifica-ti emailul si vezi care-i motivul blocarii contului.
Ori mergi in regulamentul lor si vezi ce ai facut gresit de ti l-au blocat.

| dge18 a răspuns:

Dacă este blocat temporar, în cel mult 24 de ore își revine.
Din când în când mai fac ăștia o verificare la conturile de spam și dacă i-au sărit în ochi și contul tău este o mică eroare de a lor. Îți verifică contul să vadă dacă ești om sau robot, dacă spammezi sau nu și după dă drumul la cont. Chestia asta se întâmplă la o persoană dintr-o mie de persoane laughing ai avut ghinion.