| zBub a întrebat:

Am fost etichetata pe Facebook intr-un videoclip si am dat click sa vad ce e, dupa care m-a scos de pe Facebook, iar acum daca intru imi spune "Contul tău este blocat temporar"...ce pot face in cazut asta?sad

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Știi, când ești etichetată în tot felul de link-uri ciudate, fără sens, nu mai da click pe ele. Acele link-uri nu sunt doar niște simple link-uri, sunt mai mult niște viruși.
Ce poți tu să faci? Nimic altceva decât să aștepți!

| DaReZon a răspuns:

Poti sa te gandesti un pic inainte sa dai click pe toate prostiile. Acum exista un virus unde sunt tag-uiti persoanele si acolo este un link. Eu de la care primesc mesaje din astea le dau unfriend pe loc, ca aia sunt deja infestati. Nu mai da click pe toate prostiile deacum incolo. Sau daca nu iti poti da seama uitate la like-uri si comment-uri si vezi si tu daca scrie ceva ^^

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai, trebuie sa astepti, pentru ca o sa iti interzica accesul, doar pentru un timp, apoi poate vei primi un mesaj cu acea confirmare.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aștepți.

Blocat temporar nu înseamnă blocat definitiv. Probabil le-ai dat de lucru băieților de la Facebook așa că te-au pus în carantină. big grin

Morala: nu mai da click pe link-uri dubioase. happy

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Sigur era virus.
Tot ce poti sa faci este sa astepti.