| laurentiu1997low a întrebat:

Buna all, cum descarc muzica am zonga dar nushh cum sa descarc

Răspuns Câştigător
| AncaVG a răspuns:

Din cate stiu eu nu se poate descarca muzica de pe zonga, am avut si eu si de aceea nu il mai folosesc.

2 răspunsuri:
| RalucaZonga a răspuns:

Salut,
Pentru a descarca muzica din Zonga, pe care sa o asculti cu ajutorul functiei offline, trebuie sa ai un playlist creat, salvat. Playlistul poate fi ulterior descarcat, iar apoi il poti asculta fara sa folosesti internet, activand modul offline. Trimite-mi un mesaj privat sau scrie-ne pe adresa de email feedback@zonga.ro si iti trimitem cateva tutoriale in functie de dispotivul pe care il folosesti.

| laurentiu1997low explică:

Va mulțumesc