| RaduGsm23 a întrebat:

Buna all TPU, detin o camera foto Samsung Digimax A6 si pentru ca nu detineam incarcator original la ea foloseam 1 de Nokia mufa subtire. Si acuma nu mai face nimica in afara de sa se aprinda un led verde. Ce credeti ca ar avea el de fapt? Ce piesa interna ar putea fi arsa ca sa stiu ce sa ii cumpar inainte

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Schimba bateria sau incarcatorul si incearca apoi. Nu i-ai dat amperajul si tensiunea care trebuia si ori s-a dus partea de incarcare, ori bateria.