| Raluca2746 a întrebat:

Bună
Am apăsat din greșeală la o conversație pe "archive"
Îmi puteți spune cum pot să scot conversația de acolo?

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Banuiesc ca e vorba de whatsapp.
Dai in jos si cand se termina lista o sa gasesti acolo "Conversatie arhivata"
Apesi pe acel scris, si o sa vezi conversatia.
Tii apasat pe cel cu care ai arhivat conversatia si o sa ai o sageata care o sa arate in sus, apesi pe ea si ai dezarhivat conversatia.

| Fabaha a răspuns:

Trimiti un mesaj daca e pe messanger

| Elieee a răspuns:

Dacă e vorba de mess, nu poți face asta decât pe calculator. Ai acolo conversații arhivate și e foarte simplu să ți dai seama. Dacă nu poți face asta pe calculator caută persoana respectivă pe tlf și dă i un mesaj. O să se scoată de la arhivare și o s o ai din nou acolo