| Ioana_Alessia_1990 a întrebat:

Am auzit de acele videoclipuri care iti schimba culoarea ochilor. Unii zic ca au avut ameteli si au vazut in ceata după ce le-au ascultat. Altii zic ca au mesaje subliminale ascunse in ele. Poate cineva sa îmi zică mai multe despre aceste videouri? As vrea sa incerc dar îmi e frica... Are ceva daca ascult putin? Vreo 10 minute...

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Are da, te faci albastra! Asa au patit si astia saracii de ei:

http://news.onlinenukri.com/wp-content/uploads/2015/01/RAW-blue-skin.jpg

| AIeXxX a răspuns:

E o prostie

| AIeXxX a răspuns (pentru K0sti):

laughing

| K0sti a răspuns (pentru AIeXxX):

happy