| AnotherMe a întrebat:

Am avut o pagina pe facebook si a fost furata duminica, 28 aprilie.Cum pot sa o recuperez sau sa o fur si eu din nou.

P.S. Fata care a furat pagina, a furat-o prin generatorul de like-uri.

2 răspunsuri:
| LiviuCristy a răspuns:

Daca ti-a fost furat accountul de fb e usor prin recuperare cu email si apoi o parola mai sigura
Daca ti-a furat o idee de pagina ( ex.adica s-a inscris ea cu numele de printesaromaniei) nu mai ai cum decat daca te pui bine pe langa ea si iti va da email si pass ei

| kuroko1123 a răspuns:

De ce nu incerci sa o furi si tu cum ti-a furat-o ea! adica prin GENERATOR DE LIKE-URi! si daca nu stiu cum sa o furi de pe generator > intra pe youtube, cauta raspunsuri pana vei sti! BAfta! happy