| olijertiu a întrebat:

Am avut un telefon Sony Ericsson w200i si a inceput sa nu mai sune si dupa ce i-am spart displayul trantindu-l de bordura, i l-am schimbat si nu imi mai citeste cartela... oare de ce? si se blocheaza intr-una si se inchide singur thinking

4 răspunsuri:
| aletzudotcom a răspuns:

happy Probabil este vreo problema de soft happy Ceea ce ar trebui dus la un servis de telefoane, SAU cere altu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blocatul si inchisul e posibil sa fie de la soft (il gasesti aici http://www.sonyericsson.com/......tion/w200i ) insa nu cred ca o sa rezolve si cititul cartelei, poate e ceva stricat pe acolo si „nu face conexiunea". Incearca softul, oricum, e bine sa-l actualizezi.

| olijertiu explică:

Deja am altul insa imi placea si rabla aia laughing de bordura l-am dat din nervirolling on the floor ca imi era foame si flig si nu aveam cheile laughing

| manyst a răspuns:

Probabil se trage de la bordura... telefonul e facut sa vb la el nu sa spargi borduri cu el laughing