| georgica29 a întrebat:

am cam lipsit de pe TPU dar am revenit si am o rugaminte va rog am luat nero 8.3.20.0 si nu imi primeste seria, spune ca nu este corecta puteti sa ma ajutati cu un sfat?

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Georgica, decat sa te chinuiesti sa gasesti o serie cu ajutorul careia vei pirata acest produs, mai bine ia o alternativa gratuita, de la care cu siguranta ai nevoie doar de lucrurile de care aveai nevoie la Nero.

http://download.cnet.com/......76287.html

| DeyCj a răspuns:

Păi da că în mod normal programele cu licenţă se cumpără şi poate ai folosit un serial ce a fost validat. Uite dacă vreio te ajut eu tot cu un nero dar o versiune mai veche. E vorba de versiuinea 7. 11. Eu am licenţă autentică 100% la el deoarece l-am cumpărat cu ceva vreme in urmă(un an parcă). Succese

| georgica29 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, mi-au fost de folos!

| cccp_4613 a răspuns:

Til dau eu cu licienta al vrei? dai funda