| Anybody1 a întrebat:

Am de ceva timp o problemă cu cardul de memorie. La început mergea, dar acum dacă pun orice pe card (poze, videoclipuri,...) după 2-3 minute se şterge. Chiar nu am memorie şi țin cardul ăsta de 16 GB degeaba. Prima dată am crezut că este de la telefonul meu, dar l-am resetat şi cardul tot nu merge. Deci dacă aveți vreo idee ce ar putea să aibă m-ar ajuta mult. Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Arseia a răspuns:

Daca ai cumva ceva date salveazale
poti sa incepi printr-o scanare de card cu un antivirus
sau ii dai formatare dar, daca nici asa nu merge il poti arunca