| Ioanna1235 a întrebat:

Am descarcat cateva carti in format pdf iar atunci cand acestea ar trebui sa se deschida cu Adobe acrobat reader apare un tab cateva secunde pe ecran iar apoi se inchide. Stie cineva cum se poate rezolva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca si instaleaza Sumatra PDF, e cel mai bun pfd reader si e free http://www.sumatrapdfreader.org/download-free-pdf-viewer.html

| ion1731 a răspuns:

Orice browser (opera, chrome firefox etc)e capabil sa deschida fisiere pdf si nu numai. Drag and drop documentul pe el si gata.Pentru a solutiona problema ta ia si reinstaleaza Adobe reader( fara acrobat- asta e pentru ceva mai serios...). bafta.