| anonim_4396 a întrebat:

am dezinstalat microsoft office 2003 si cand l-am descarcat nu am putut sa il instalez. MA azjutati va rog!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reformuleza intrebarea si da mai multe detalii, ca de aia n-o sa te ajute nimeni, eu unul n-am inteles nimic.

| Anonimer a răspuns:

Am dezinstalat Microsoft office 2003, si nu mai pot sa deschid niciun document. Cand am incerat sa il descarc de pe net imi dadea mesaj de eroare

| Anonimer a răspuns:

Am dezinstalat Microsoft office 2003 si nu mai pot deschide nici un document, si cand am incercat sa il dau jos de pe net imi da eroare