| Ovidiu a întrebat:

am dezinstalat un program(left 4 dead) si mi-a schimbat fontul la intreg sistemul. cum fac sa-mi revina la normal, un restore ceva, cum fac? dau funda.

2 răspunsuri:
| ungureanuvalentin a răspuns:

Pai ori dezinstalezi programul acela ori daca nu dai click dreapta pe destop si te duci in proprietati si iti alegi o tema de acolo sper sa iti mearga bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

System Restore. Start-->All Programs-->Accesories-->System Tools-->System Restore. Cu ceva noroc o sa ai deja o data in calendar mai indepartata in care ai un punct de restaurare creat.
Totusi esti sigur ca ai incercat mai intai sa mai schimbi tema interfetei grafice a sistemului de operare? Poate s-a dat pur si simplu peste cap. Dar System Restore face minuni mai mari de cele mai multe ori.