| Anonim693 a întrebat:

Am și eu o pagina de facebook de 10.000 de like-uri și vreau să o vând. Știți unde aș putea să o vând? Sau dacă sunteți voi interesați...

13 răspunsuri:
| Ovy19 a răspuns:

Eu as fi interesat, pe ce o vinzi, sper ca nu pe bani? laughing)As stii un loc, insa nu prea sunt oameni de treaba acolo...

| Anonim693 explică (pentru Ovy19):

Ba da, pe bani.

| Cristi19 a răspuns:

Vorbeste cu nasu pe mercador :))
http://mercador.ro/

| Anonim693 explică (pentru Cristi19):

E Văru`!laughing

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Anonim693):

Si de ce ai impresia ca iti va da cineva bani pe o pagina de facebook?

| Ady8552 a răspuns:

Incearca pe mercador tocmai sau okazii... poate reusesti... mult noroc!

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru Anonim693):

Varu e la tocmai.ro

| Anonim693 explică (pentru Ovy19):

Ce loc?

| Cristi19 a răspuns (pentru Anonim693):

Eh.daca ti-ai dat seama la ce ma refer e bine laughing

| AcuddlyToy a răspuns:

Nu-mi place sa fiu genul de fata...dar sa vinzi o pagina pe bani? E o porcaria, eu as face schimb, dar nu-mi trebuie pag ta ca am destule si cu multe like-uri.

| BiuL a răspuns:

Eu nu as da bani pe asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paginile de FB nu se vând. Dacă află ăia asta aţi rămas fără pagină.

| yemanuel86 a răspuns:

Mai ai pagini de vânzare?