| Danny024 a întrebat:

Mi-am făcut o pagină de facebook. Ariciul Vesel se numeşte. Caut admini împreună cu care să creştem pagina. Dacă sunteţi interesaţi contactaţi-mă!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu as putea incerca happy (va fi pentru prima data ) daca nu iti va conveni cum lucrez ma dai afara big grin imi poti trimite un mesaj privat cu facebook-ul tau sau un id sa te contactez.

| Danny024 explică (pentru DenisIonut01):

Statutul de membru junior nu îmi permite să trimit mesaje private. Facebook-ul meu este http://www.facebook.com/daniel.barbuta.5

1 răspuns: