| Ana00005 a întrebat:

Am la laptop o placa video integrata de 1696 mb, dar imi da doar 64 mb...
Am inteles ca pot sa iau din ram si sa o maresc in bitos.Am 8 gb pe ram, cata memorie credeti ca pot sa adaug?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu poti!

| CinevaNou a răspuns:

Probabil ca nu multa. Oricum daca ii dai 256mb sau 4gb la placa video, tot la fel de prost o sa mearga. Nu conteaza doar ramul ei.

| AlexL28 a răspuns:

Mai bine downlaodeaza ultimul driver pentru placa, de pe site-ul lor, Nvidia sau AMD sau Intel daca zici ca e integrata