| ipariloti a întrebat:

am laptop asus k50, si nu prea ma interesat la inceput placa video, dar acum sunt disperat, o pot schimba? de exemplu cu http://www.pcgarage.ro/......2-64-bit/, sau este un model din-acela lipit de placa de baza? placa de pe site cat costa?:)) 149 lei?

1 răspuns:
| alexandramontana a răspuns:

Sincer nici pe mine nu prea m-a interesat placa video si am cam regretat, am una ATI RADEON care ma calca pe nervi : daca ai o placa video dedicata nu poti so schimbi, daca nu, poti dar sigur se potriveste cu aia?