| anonim_4396 a întrebat:

Buna am laptop si am internet de la cosmote prin modem. eu platesc 40 de ron pe luna la net si nici macar nu e semnal bun adica nu pot sa ascult o melodie pe youtube. ce sa fac sa mearga mai bine? un sfat va rog.multumesc

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Nu ai ce sa faci,serviciile astea de internet de la providerii de telefonie mobila au fost creeate mai mult pentru categoria business,mai verifici un e-mail, mai trimiti un e-mail, chestii denastea. Costa o groaza de bani si semnalul pentru altceva este extrem de prost.La fel e si la Vodafone si la Orange...