| anonim_4396 a întrebat:

am LG GT400 si nu-mi merge youtube pe el...cand dau sa vizionez oricare videoclip scrie "Conexiunea a esuat"
Ce pot sa fac ca sa imi mearga? Trebuie sa-mi instalez ceva pe telefon?

1 răspuns:
| Froyo a răspuns:

Trebuie sa ai o conexiune la internet (3G la abonament sau wireless). Daca ai net si nu functioneaza, incearca sa repornesti telefonul. Altceva nu stiu ce ai putea face. Incearca sa reinstalezi aplicatia. Sper sa se rezolve problema.