| Iuliana1010 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Ma adresez in special pentru cei care au iPhone.
De ceva timp in fiecare zi îmi cere parola pe iCloud sa o pun. Și de câte ori o pun, chiar dacă e buna, tot mi-o cere, însă atunci când intru pe net sau pe laptop ca sa văd dacă îmi merge iCloud cu parola pe care o am, intr-un mod ciudat merge.
Cum pot rezolva aceasta problema? In plus, nu mai pot instala nimic, se șterg pozele,când e vorba sa primesc mesaje nu le primesc sau trebuie sa ma uit dacă am primit și după ce închid aplicația se șterg mesajele, iar noua versiune de actualizare nu o am. A da, și am încercat sa pun și acutalizearea cea noua, doar ca nu merge... va rog ajutați-ma.
Funda!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Well, ce mai faci?