| LiveDead a întrebat:

Hei, as avea si eu o intrebare. Daca imi dezinstalez aplicatia Whatsapp, fara sa sterg contul din setarile aplicatiei, si sa zicem ca in timpul in care a fost dezinstalata, am primit mesaje, cand o sa o intalez la loc, o sa primesc mesajele? Stiu, o intrebare ciudata, dar oricum, funda cerui care ma va ajuta. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| danmidnight a răspuns:

Da, o să le primești, dacă ai back-up făcuthappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, le vei primi.

| Anastacorndeunicorn a răspuns:

Nu pentru ca eu mi am schimbat telefonul și nu am mai avut niciun mesaj de pe wapp asa ca îmi pare rău... Funda?