| Biiiia2394 a întrebat:

Am o imprimanta CANON PIXMA MX 390 si totul merge bine cu instalarea pana trebuie sa conectez imprimanta la laptop. Acolo zice usb iar mufa este din aceea mai mare cum este la click net. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Poti sa itrebi pe cineva de la net sa te ajute ca nu moare chiar daca nu are treaba cu asta sau sa intrebi un colec mai bun in it sau un prof de informatica funda?

| dannyi a răspuns:

Mufa aceea se conecteaza la telefon fix pentru fax. Uita-te ca trebuie sa mai ai alte cabluri prin cutie.