| ISaidHelloToMe a întrebat:

Am o intrebare: daca dezinstalez Internet Explorer si instalez( bineinteles, inainte de a dezinstala IE) un alt browser, se poate intampla ceva cu calculatorul? Ce browser imi recomandati?

8 răspunsuri:
| mihaituneup a răspuns:

Nu se intampla nimic.RECOMAND Google Chrome este foarte bun si merge repede.In caz ca vizualizezi des programe online (Digi Sport/Gsp TV/Antena 1 etc) iti trebuie pluginu sopcast care merge numai Cu IE si Mozila Firefox.Deci recomand Mozila Firefox si Google Chrome happy

| Bogdannn96 a răspuns:

Nu il dezinstala, nu are rost, vine odata cu Windows-ul.
Pune Google Chrome.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic. Poti si lasa IE si sa-ti instalezi si altul, recomandabil Google Chrome, Mozilla Firefox sau Opera, la fiecare ultima varianta, le gasesti foarte usor pe site-urile oficiale. Eu am IE, Google Chrome si Mozilla Firefox. Numai bine!

| LeXb0y a răspuns:

Nu se intampla chiar NIMIC! eu recomand google chrome se misca mai bine, e ff bun!

| Pedrorock a răspuns:

Se pot da cap in cap cel mai bine iei setup-ul de instalare ci internet explorer si dezinstalezi si iti recomand google chrome e foarte bun funda

| Andrew1010 a răspuns:

Recomand Opera. Se misca foarte bine si are multe optiuni. Il poti descarca gratuit de aici: http://www.opera.com/download/

| Udarr a răspuns:

Nu se intampla nimic...iti recomand si eu cu caldura google chrome sau opera

| rogi28 a răspuns:

Mai bine lasa-l in calc ca nu incurca de loc, si ca si ceilalti iti recomand google chrome.