| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi mai merge google chromeul si acum folosesc internet explorer. Cum il dezinstalez ca sa il instalez din nou? Sau ce pot sa ii fac?

7 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Start-> Control panel-> programes-> google chrome-> unistall... apoi scoti instalul de pe net si il instalezi din nou, are anumite bug-uri pe Windows dar merge destul de bine, mai bine ca Exploerer sau firefox.

| jackelender a răspuns (pentru SorinTudor):

Ok am facut asa si imi zice sa inchid toate ferestrele google si dupa sa incerc din nou, dar nu am nicio fereastra google deschisa -_-"

| SorinTudor a răspuns (pentru jackelender):

Dai un restart si incearca din nou...

| jackelender a răspuns (pentru SorinTudor):

Nu merge sad

| Expressions a răspuns:

Firefox e cel mai bun.

| Floryn9 a răspuns:

Intri la start, dupa la panou de control, dupa la programe, programe si caracteristici si acolo ai tot ce-ai instalat tu in PC-ul tau, iti cauti programul care vrei sa-l dezinstalezi si dai click dreapta pe programul dorit si dai dezinstalare, dupa intri unde ai tu programul care vrei sa-l instalezi si dai dublu click ca sa se instaleze, daca nu-l ai pe PC il descarci de pe net.

| Trebla a răspuns:

Daca vrei sa il dezintalezi intri in control panel - unnintall a program- si o sa vezi toate programele, selectezi google chrome si dai unnintal/change(asa imi apare mie sus)
Sper ca te-am ajutat.