| ariciuflorin a întrebat:

Sa instalat un link si cand deschid calculatorul se deschide singura pagina internet explorer (mozilla); unde gasesc acel link sa-l dezinstalez; cum procedez? ce ce poate face?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ăla mie îmi seamănă cu un spyware de toată frumuseţea.Instalează Spyware begone şi Spyboot ca şi completare. Le găseşti pe internet sau ca să te scutesc de search-uri dă-mi un privat şi te rezolv eu

| ExpertHost a răspuns:

S-a raspuns deja. Merci pentru apreciere.

| bogdanalin a răspuns:

Am si eu aceeasi problema spune mi te rog cum ai rezolvat o. merci