| salajeanul a întrebat:

Cum as putea sa-mi dezinstalez internet explorer

Răspuns Câştigător
| djdani2010 a răspuns:

1. dai la control panel.2.add or remove programs. 3.cauti internet explorer(ce versiune o ai tu) 4.remove big grin

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

IE e un browser ce vine integrat cu windows.crede-ma,daca-l dezinstalezi o sa ai multe erori laughing ORicum, daca vrei sa-ncerci, in control pannel add or remove programs

| tomitza_4459 a răspuns:

Daca ai windows 7, atunci: control panel>program and features>tirn windows features on or off.
Daca ai windows xp (aici nu mai stiu exact ca nu mai am demult xp): control panel>add or remove programs>add or remove windows features.
Mai multe detalii ai aici: http://depanez-singur.blogspot.com/......-8-in.html