| BalonassDeSapun a întrebat:

Am o intrebare importanta!
Am facut niste poze pe telefon, le-am pus pe card si am pus cardul in alt telefon ca sa pot descarca pozele.
Cand am dat, acolo scria " Necunoscut, formatati?! " si am dat ok., dupa am dat anulare, si am cautat pe internet si am vazut ca asta inseamna a sterge...
Ei bine, Mai pot face ceva sa recuperez tot ce era pe card., pentru ca acele poze erau foarte importante pentru mine!
Raspuns urgent! happy
FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| andreyangel97 a răspuns:

Cand ii dai format la ceva nu mai poti recupera acele lucruri numa daca le ai salvate in alta parte

| Tagaso a răspuns:

Da se pot recupera dacă nu s-au modificat cu iCare Data Recovery Professional

| BalonassDeSapun explică (pentru Tagaso):

Si ce trebuie sa fac?!

| Tagaso a răspuns (pentru BalonassDeSapun):

Cardul îl pui într-un cititor de card, la calculator deschizi programul care o să caute fișiere șterse