| sayurik a întrebat:

Buna!
Am o intrebare legata de un stick de 32gb care prezinta o problema ciudata. Copiez date pe el, intr-o zi sa zicem, apoi il las in pace. Data urmatoare cand adaug date pe el, arata ca sunt copiate totul ok. Cand pun stick-ul din nou si verific, nu recunoaste si nu apar decat datele care au fost puse prima si prima data. Cele copiate ulterior nu le mai recunoaste, ca si cum nu le-as fi copiat niciodata. Care ar putea fi problema? De ce apar doar datele puse pe el initial la prima copiere? Am incercat formatare, devirusare, usbshow nu functioneaza nimic. Problema persista, vede doar datele puse la prima utilizare apoi nimic altceva ce copiez pe el...
Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa rescrii controlerul stickului, la preturile de azi a memoriilor, daca nu te pricepi, nu merita bataia de cap,

| Bizon95 a răspuns:

Scoti stick-ul cu eject?
daca da, atunci stick-ul/usb-ul din comp e busit
incearca sa il bagi in alt comp, si vezi daca face la fel