| ItDoesntMatter a întrebat:

Buna am o intrebare: pe aproape orice site gasesti chestia aia cu search in care scrii tag-uri. Cum as putea eu sa sterg cuvintele alea? (pentru ca sunt foarte multe) Trebuie sa dau la history si sa sterg tot? sau cum?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Internet explorer
Start/Contol Panel(Panou de control)/Internet options(optiuni internet)/din fereastra ce apare dai click pe delete la browsing history urmând să selectezi din căsuţa ce apare DELETE ALL şi confirmi
Modzilla Firefox
CTRL+SHIFT+DELETE şi selectezi tot excluzând de acolo parole salvate asta ca să nu îţi șteargă şi prololele salvate de tine.
Opera
Sus în bara de instrumente selectezi Tools(unelte)/Crear All private data(şterge datele private) şî selectezi avansat şi de acolo alegi ce să ştyeargă şi confirmi cu ACCEPT.
La restul numai ţîn minte; eu pe astea le folosesc.
Succes şi sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Mozila: ctrl+shift+h ----> delete

| ItDoesntMatter explică:

Ok o sa incerc...si stiti cumva si la google chrome? eu pe asta il mai folosesc uneori