| marianmich a întrebat:

Am o mica problema. Am un Samsung galaxy grand prime si nu ii mai functioneaza butonul de back. Acum cateva ore mergea, nu stiu ce s-a intamplat. Acum merge cateva secunde si dupa iar nu mai merge. Ajutorr! Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desfa-l si scoate bateria din el. Daca nu merge si ai garantie du-l la garantie. Sa nu reinstalezi singur soft-ul daca e in garantie pentru ca o pierzi. Daca stai in Bucuresti iti recomand sa mergi la Samsung Plaza, langa AFI. Sunt foarte seriosi si ti-l rezolva pe loc. E cel mai probabil o problema de soft, insa poate fi si de la display, asa ca daca e in garantie PROFITA DE EA. Apropo, daca e luat de la o firma gen, EMAG, ALTEX, AUCHAN etc. du-te TOT LA SAMSUNG PLAZA, pentru ca in conformitate cu garantia oferita de producator ai acest drept.