| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am o o problema la rami, eu i-am pus la 1866 si tot avea lag sistemul si m-am gandit ca la ei vine acel lag, dar era din cauza la software un virus.iar acum nu ma mai lasa sa pun pe 1866, imi zice ceva eroare de la bios, si inainte mi-a mai dat eroarea asta, si sincer chiar nu mai stiu ce am pus pe manual atunci de m-a lasat..help

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune pe "Auto". Setarea manuala poate sa nu coincida cu tacturile echipamentelor.