| Sas_Comander_Sas_1984 a întrebat:

Salut am o problema cu aceasta eroare de fiecare data cand instalez un joc si eroarea zice asa 0 x c 000007 deci nu stiu ce sa fac am aceasta eroare de fiecare data cand instalez un joci apare nenorocita asta de eroare 0 x c 000007! help

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroarea survine de la lipsa unor fișiere din platofrma Windows ce o folosești.Ai văzut ce pățești dacă furi Windows-ul?
Remediu:
Descarcă și folosește o copie legitimă de Windows(vezi pe softpedia) și NU o activa ilegal(ca românu, care se știe că e un cioban cibernetic până o dată ce va avea de aface cu băieții de la ORDA și apoi se va cuminții de tot). Succes

| 2Low a răspuns (pentru DeyCj):

rolling on the floor) Jos palaria pentru al doilea paragraf

| Loker a răspuns:

Iti lipsesc niste file din calculator (Windows). Decat sa te enervezi mai bine iti schimbi Windows-ul din nou.