| CrisCristea a întrebat:

Am o problema- am descarcat niste poze de pe camera foto digitala pe laptop cu windows 10, nu prea ma pricep recunosc, nici nu mai stiu pe ce am apasat pe acolo, cert este ca acum apar ca si comanda rapida si nu se deschid. Am descarcat Irfan-ul, dar degeaba ca nu apare Open with... Ce pot face sa vad totusi pozele astea? Multumesc!

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca le ai in laptop nu ti le deschide sa inteleg punele intr-un folder si incearca cu windows foto

| CrisCristea explică (pentru BostanDaniel1974):

Multumesc. Am incercat dar imi apare mesajul - No readable photos, videos or folders found. Alte idei?