| dantiberiu a întrebat:

A-m un windows vista sp3 ...si imi apare o eroare ciudata atunci cand deschid fisierul unde am poze sau cand bag poze in calucaltor de pe aparatu foto ori camera digitala... si imi zice sa ies din fisier.
Acum nici macar sa setez o poza ca fundal pe dekstop nu ma mai lasa...
MULTUMESC ANTICIPAT (because one is TPU)

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Daca e o versiune piratata de xp probabil de aia face asa incearca sa cauti alta si sa o instalezi sau ia-ti un windows original.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o **** sp 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows vista sp3 exista dar e alpha version ca sa corectezi eroarea ia-ti un program gen CCleaner sau Tuneup si repara registry keys