| irinacc a întrebat:

am o problema cu mess-ul si as dori sa ma ajutati. cand incerc sa ma loghez imi apare acest mesaj the ordinal 120 could not be located in the dynamic link library iertutil.dll, am reinstalat yahoo mess si am aceeasi problema, ce pot sa fac? multumesc anticipat

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Ai incercat cumva sa dezinstalezi internet explorer? dll ala ii apartine lui. Si yahoo messenger are nevoie de internet explorer ca sa mearga.
Daca ai windows cu licenta incearca sa faci update la internet explorer, daca nu instaleaza alt windows.
Poti incerca sa descarci dll ul de pe net si sa il pui manual in windows, peste cel original(dar e posibil sa strici windowsul sau sa iti da alta eroare messul).