| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Am o problemahee hee...deci mi-am instalat radiobar ( fara sa-mi dau seama) stie cumva cum sa mi-l dezinstalez?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Tools/Manage Add-ons/Enable or Disable Add-ons, dai clic pe radiobar si de la Settings bifezi Disable si dai OK. Succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Cauta-l in program files si da click pe uninstall
sau downloadeaza un program care te ajuta sa dezinstalezi fisiere de aici :
http://www.google.ro/......tp?/search
succes!

| cornel a răspuns:

Clic dreapta pe el si trebuie sa scrie close inchidere ceva de genu

| misskitty a răspuns:

Cauti in start -control panel-add/remove programs, te duci pe acel radio bar si ii dai remove.
sau de sus din bare, la view te duci pe toolbar si debifezi radio bar.

| Bianca_2119 a răspuns:

Intra pe Control Panel la "programe" si o sa gasesti acolo "uninstall programs"sau ceva de genul asta.