| seby27278 a întrebat:

am o problema la imprimanta canon pixma mp250, nu pot sa scot nimic de pe calculator la imprimanta deoarece nu face usb-ul contact, stiti ca atunci cand bagu un usb in pc el scoate un sunet iar aici nu scoate nici un sunet, am instalat tot la ea nu stiu ce are. Va rog ajutati-maa! am nevoie de ea urgent

2 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Salut. Pai daca nu face contact cablul USB nu ai ce face, daca ai imprimanta in garantie du-o inapoi, sau cauta prin Altex sau ceva magazin de genul un cablu nou.

| seby27278 explică:

Bine dar dupa un timp aud ca scoate sunetul ala dupa ce imprimanta du mai este conectata